22.06.2017
Стали свідком неправомірних дій співробітників ДСНС Снятинщини?

Телефонуйте до сектору з питань запобігання та виявлення корупції

Управління ДСНС України в Івано-Франківській області

   

детальніше »

19.06.2017
Задокументовано два факти злочинної діяльності у сфері обігу наркотичних засобів

    Під час проведення на території оперативного обслуговування Снятинського відділення поліції комплексних оперативно-профілактичних заходів під умовною назвою «Мак» працівники сектору дільничних офіцерів поліції 16 червня 2017 року виявили та задокументували два факти злочинної діяльності у сфері обігу наркотичних засобів.

детальніше »

19.06.2017
ЗАСТЕРЕЖЕННЯ! ПРОВОДИТЬСЯ ОПЕРАЦІЯ "МАК"

     З червня по вересень на території Снятинського району поліцейськими проводиться оперативно-профілактична операція під умовною назвою "Мак", метою якої є виявлення, попередження і знищення незаконних посівів наркорослин, перекриття каналів постачання наркотичних засобів рослинного походження.

детальніше »

22.03.2017
Пограбування в Заболотові

      20-ти річному раніше судимому хлопцеві, який нещодавно звільнився з місць позбавлення волі де відбував покарання за вчинення грабежу, тепер знову загрожує позбавлення волі.

    

детальніше »

21.03.2017
Снятинськми правоохоронцями виявлено незаконне зберігання наркотичної речовини

     Під час несення служби та виконання службових обовязків в смт.Заболотів працівниками Снятинського відділення поліції було звернено увагу на автомобіль

детальніше »

21.03.2017
СНЯТИНСЬКІ ПРАВООХОРОНЦІ ВИКРИЛИ ТРИ ФАКТИ НЕЗАКОННОГО ВИДОБУВАННЯ ТА ПЕРЕВЕЗЕННЯ ПІЩАНО-ГРАВІЙНОЇ СУМІШІ

   Із русла річки «Прут» поблизу смт. Заболотова Снятинського району, було виявлено два автомобілі марки «КАМАЗ» та трактор навантажувач марки «Карпатець»

детальніше »

13.03.2017
Снятинська поліція проводитеме позапланове обстеження доріг на території району

      Після зими на дорогах з'явилося багато ям, на деяких ділянках проїжджа частина майже повністю зруйнована. Щоб привести вулично-дорожню мережу у придатний стан, Національна поліція ініціювала обстеження доріг. Співробітники Снятинської поліції і комунальники перевірять стан доріг на територіях Снятинського району, визначать ділянки вулиць і доріг, на яких ями та інші руйнування загрожують безпеці дорожнього руху.

детальніше »

13.03.2017
ДО УВАГИ АБІТУРІЄНТІВ!!!

     Здійснюється відбір кандидатів на денну форму навчання у вищі навчальні заклади МВС України.

 

детальніше »

06.03.2017
Причини дорожньо-транспортного травматизму та шляхи його попередження

      Дорожньо-транспортна пригода — подія, яка відбулася під час руху транспортного засобу, у результаті якого загинули або одержа¬ли поранення люди, або завдано матеріальних збитків.

детальніше »

06.03.2017
Проблеми попередження дитячого травматизму на дорогах

     Сучасний стан аварійності та тяжкість наслідків дорожньо-транспортних пригод за участю пішоходів потребують застосування раціональних пріоритетних заходів щодо підвищення безпеки дорожнього руху. Особливу увагу слід звернути на дорожньо-транспортні пригоди, у яких гинуть та травмуються діти. На жаль, проблема дитячого дорожньо-транспортного травматизму і досі залишається актуальною.

детальніше »

30.01.2017
Кримінальний огляд за тиждень

САМОГУБСТВО

        23.01.2017 о 09:11 надійшло повідомлення зі служби 102 від жительки с.Хлібичин снятинського району про те, що її батько гр.Т вчинив самогубство через повішання. Виїздом слідчо-оперативної групи на місце події встановлено, 23.01.2017 біля 09.00 год. у власному господарстві, а саме в підсобному приміщенні (стодолі) на горищі, через дерев'яну балку покінчив життя самогубством через повішення гр. Т , 1963 р.н., житель с. Хлібичин, який в 2015 році проходив лікування в психоневрологічному відділенні. При поверхневому огляді трупа тілесних ушкоджень на тілі не виявлено, тільки на шиї наявна странгуляційна борозна, яка утворилась внаслідок повішення.

                   

детальніше »

27.12.2016
Поліція Снятинщини нагадує власникам зброї правила її зберігання.

     Мисливська вогнепальна зброя повинна зберігатися по місцю постійного проживання в металевому сейфі (ящику) спеціально виготовленому для зберігання зброї , що закривається внутрішнім замком. Сейф (ящик ) для зберігання зброї повинен бути прикріплений до підлоги або стінки. При цьому зброя має бути в розрядженому стані. Ключі від сейфа зберігаються особисто у власника зброї, або в надійному місці, виключаючи доступ до зброї будь-яких сторонніх осіб ( в тому числі близьких родичів).

детальніше »

27.12.2016
На період новорічних та різдвяних свят поліція посилює свою роботу

        У святкові Новорічні та Різдвяні дні на території Снятинського району поліція збільшить кількість нарядів, які охоронятимуть публічний порядок. У цей період у відділенні поліції працюватимуть посилені слідчо-оперативні групи, завдання яких – оперативно реагувати на повідомлення та заяви громадян.

детальніше »

17.12.2016
С Т О П !!! НАСИЛЬСТВУ В СІМ’Ї !!!

     15 листопада 2001 року в Україні було прийнято Закон України «Про попередження насильства в сім’ї». 

детальніше »

17.12.2016
Угон на Снятинщині

   У Снятинське відділення поліції звернувся автовласник та повідомив про викрадення його мікроавтобуса марки "Фольксваген Т-4". Співробітники кримінальної поліції Снятинщини, в ході проведених першочергових оперативно-пошукових заходів, затримали зловмисників в день скоєння злочину.

детальніше »

|   1  | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 |
наступна сторінка >