09.01.2019
Рятувальники звертаються до громадян з проханням не виходити на тонку кригу

Рятувальники звертаються до громадян з проханням не виходити на тонку кригу, а тим паче не дозволяти дітям бавитися на річках, озерах. Аби уникнути виникнення нещасних випадків на водоймах фахівці ДСНС нагадують правила безпечного перебування на кризі:

- перш ніж ступити на лід, дізнайтесь про товщину льодового покриву на водоймі, виходити на лід можна лише тоді, коли його товщина досягне 7 см; для влаштування ковзанки – не менше 10-12 см; масова переправа пішки може бути організована при товщині льоду не менше, ніж 15 см; масове катання – 25 см;

детальніше »

07.08.2018
Що робити, якщо шершень поруч

     Якщо поруч з вами з якоїсь причини зявився шершень, то не потрібно починати махати руками, оскільки він може сприйняти це як агресію. Краще просто відійти від комахи. У разі, коли ви напоролися на гніздо, достатньо просто відійти, і тоді шершні вас не чіпатимуть.

     Якщо ви самі вирішите прибрати це гніздо, то комахи почнуть вас атакувати, захищаючи свій будинок. Але, в тому випадку, коли гніздо знаходиться в місці, яке вам необхідно, наприклад, на горищі, то варто викликати рятувальників. Вони можуть зняти його за допомогою спеціальних пристосувань і костюмів.

детальніше »

25.07.2018
Дії при загрозі стихійного лиха та отриманні штормового попередження:

Уважно слухайте інформацію по телевізору та радіоприймачу про обстановку (час, напрямок руху та силу вітру), рекомендації про порядок дій.

Зберігайте спокій, попередьте сусідів, надайте допомогу інвалідам, дітям та людям похилого віку.

Підготуйте документи, одяг та зберіть найбільш необхідні й цінні речі, невеликий запас продуктів харчування на декілька днів, питну воду, медикаменти, кишеньковий ліхтарик, приймач на батарейках.

Підготуйтесь до відключення електромережі, закрийте газові крани, загасіть вогонь у грубах.

детальніше »

25.07.2018
Штормове попередження!

До кінця доби 25 липня по області та місту очікується дуже сильний дощ, гроза, шквалисте посилення вітру 15-20 м/с, місцями град.

детальніше »

18.06.2018
ПРАВИЛА БЕЗПЕКИ ПІД ЧАС СВЯТКУВАННЯ ДНЯ КОНСИТУЦІЇ УКРАЇНИ

Снятинський РВ ДСНС України у Івано-Франківській області звертається до мешканців району та гостей краю з застереженням дбати про власну безпеку під час відзначення Конституції України. Пам’ятайте, небезпека може виникнути на кожному кроці!

детальніше »

17.04.2018
Радіаційна безпека і захист населення у разі винекнення нс

РАДІАЦІЙНА НЕБЕЗПЕКА

Факторами небезпеки радіації є: забруднення навколишнього середовища, небезпека для всього живого, що опинилося на забрудненій місцевості (загибель людей, тварин, знищення посівів та ін.), крім того, внаслідок можливого атомного вибуху виникнення сильних руйнувань на значній території.

 

детальніше »

17.04.2018
Правила поведінки при користуванні піротехнічними засобами

Яскравий вид розваг, такий як запалювання петард, ракет та феєрверків є разом з тим небезпечною та ризикованою справою. І це не дивно. Адже з використанням піротехнічних засобів у небо злітають і вибухають тисячі вогнів. Але, іноді, буває, ці самі вогні не погаснувши падають на дахи будинків і підпалюють їх, іноді вибухають під ногами перехожих, чи в руках самих підпалювачів.

детальніше »

16.04.2018
Статистика пожеж протягом 2018 року та протягом квітня місяця.

В період з 01. 01. 2018 року по 16.04.2018 року в Снятинському районі виникло 26 пожеж, з них 11 сухої трави та 15 пожеж сталося через короткого замикання електропроводки . В період з 01.04.2018 по 16.04.2018 в Снятинському районі виникло 13 пожеж ,з них 10 сухої трави та 3 пожежі через коротке замикання електропроводки.

Загиблі протягом 2018 року- 0;
Постраждалі протягом 2018 року – 0.

Матеріальні збитки:
Прямі- 1 260 000;
Побічні- 2 570 000.

детальніше »

22.01.2018
ДО ВІДОМА ЖИТЕЛІВ МІСТА ТА РАЙОНУ!

     Снятинський РВ УДСНС повідомляє, що у зв'язку з похолоданням у Снятинському районі працюватимуть 3 (три) стаціонарні пункти обігріву. Туди може звернутися кожен, щоб отримати першу медичну допомогу або зігрітися гарячим чаєм.

     Інформація щодо місць розгортання стаціонарних пунктів обігріву в населених пунктах Снятинського району на зимовий період 2017/18 року:

  1. Стаціонарне відділення для проживання одиноких непрацездатних громадян (с. Стецева вул. Миру, 7);

   2. Снятинська центральна лікарня (м. Снятин вул. Стефаника, 2);

 3. Заболотівська районна лікарня (смт. Заболотів вул. Богдана Хмельницького, 8).

     Бережіть своє здоров’я!

детальніше »

24.10.2017
Обережно - ГРИБИ!

   Гриби - це дарунок лісу, але водночас вони є небезпечним продуктом харчування, який може привести до отруєння, а іноді й смерті. Отруєння організму викликають токсини, алкалоїди та сполучення важких металів, які містяться в грибах. Прикро, що багато людей висновки робить лише на основі свого гіркого досвіду.

детальніше »

03.10.2017
Напередодні опалювального сезону Снятинський РВ нагадують правила пожежної безпеки

   Наближається опалювальний сезон. Саме в цей, осінньо-зимовий період, за статистикою, різко збільшується кількість пожеж. Опалювальний сезон характеризується підвищеним рівнем пожежної небезпеки внаслідок користування різними опалювальними приладами та пічним опаленням. Адже однією з основних причин загорянь є порушення правил пожежної безпеки під час їхньої експлуатації.

детальніше »

03.10.2017
Правила поводження з вибухонебезпечними знахідками

    Пройшло вже понад 70 років, як відгриміли останні бої ІІ світової війни. Але і досі багатостраждальна українська земля зберігає в собі страшні залишки тієї пори – бомби, міни, гранати, патрони. Все це називається вибухонебезпечними предметами (ВНП). За окремими розрахунками, ще сьогодні на території України знаходиться кілька мільйонів одиниць смертоносного вантажу, в тому числі близько 100 тисяч (!) авіабомб.

детальніше »

19.04.2017
Правила безпеки під час перебування на водних об'єктах, заходи безпеки при купанні

   Купатися краще вранці або ввечері, коли сонце гріє, але немає небезпеки перегрівання.

     Плавати у воді можна не більше 20 хвилин, причому цей час слід збільшувати поступово, починаючи з 3-5 хвилин.

детальніше »

24.03.2017
Правила поведінки при виникненні екстремальних ситуацій вдома

     Правила поведінки при виникненні екстремальних ситуацій вдома (пожежа, поводження з газом та електроприладами)

 

детальніше »

13.03.2017
Заходи з безпеки під час збирання металевого брухту, правильні дії під час виявлення ВНП

     Особливо уважними треба бути при збиранні металевого брухту. При виявленні незнайомих предметів негайно сповістити про це у службу порятунку за номером 101, класного керівника або когось із дорослих. Вибухові предмети являють високу загрозу здоров'ю і життю людей, отже, не можна ризикувати через власну недбалість або необережність.

детальніше »

|   1  | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 |
наступна сторінка >