08.12.2021
Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства»

   Щорічно в Україні з 25 листопада до 10 грудня включно проводиться Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства». Мета акції – привернення уваги суспільства до проблем подолання насильства у сім’ї, жорстокого поводження з дітьми, протидії торгівлі людьми та захисту прав жінок.

детальніше »

29.10.2021
ПРОФІНФОРМАЦІЙНИЙ ЗАХІД ДЛЯ СУБ'ЄКТІВ ПРОБАЦІЇ

     29 жовтня 2021 року в приміщенні Коломийського районного сектору №2 філії Державної установи «Центр пробації» в Івано-Франківській області проведено інформаційний семінар із загальних питань зайнятості для суб’єктів пробації, які перебувають на обліку уповноваженого органу пробації.

детальніше »

28.09.2021
Соціально виховна робота із суб’єктами пробації

    24.09.2021 року в рамках соціально – виховної роботи з метою розширення обізнаності суб’єктів пробації та сприяння у вирішенні їхніх потреб проведено просвітницько-профілактичний захід спільно з начальником Снятинського відділу ДРАЦС у Коломийському районі Івано-Франківської області Південно-Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Івано Франківськ) Гуцуляк Оксаною, яка розповіла присутнім про безпосередні послуги, які надаються відділом ДРАЦС, у тому числі про порядок отримання повторних свідоцтв про державну реєстрацію актів цивільного стану та витягів з державного реєстру актів цивільного стану громадян.

детальніше »

21.09.2021
Робоча зустріч уповноваженого органу з питань пробації та органу державної виконавчої служби

 20 вересня відбулася спільна нарада Коломийського РС №2 філії ДУ «Центр пробації» в Івано-Франківській області та Снятинського відділу ДВС у Коломийському районі Івано-Франківської області Південно-Західного МРУ Міністерства юстиції (м. Івано-Франківськ).

детальніше »

16.09.2021
І Н Ф О Р М А Ц І Я

І Н Ф О Р М А Ц І Я

 

КОЛОМИЙСЬКИЙ РАЙОННИЙ СЕКТОР №2

філії Державної установи «Центр пробації» в Івано-Франківській області

 

Начальник сектору

 

ТЕРЕНТЬЄВ Євгеній Михайлович

майор внутрішньої служби

Старший інспектор сектору

Сметанюк Ірина Василівна

капітан внутрішньої служби

 

Фахівець сектору

Самашко Юлія Василівна

____________________________________________________

Контактні дані:

поштова адреса: вул. Лотоцького, 18, м. Снятин,

Коломийський район, Івано-Франківська область, 78301

тел.: 0979093173

електронна скринька: if13_probation@ukr.net,

if13@probation.gov.ua

 

Офіційний веб-сайт: https://www.probation.gov.ua

Графік роботи:

понеділок – четвер: 09:00 – 18:00

п’ятниця: 09:00 – 16:45

обідня перерва: 13:00 – 13:45

вихідний: субота, неділя

 

Завдання і функції уповноважених органів з питань з питань пробації визначені Законом України «Про пробацію», Кримінальним, Кримінальним процесуальним, Кримінально-виконавчим кодексами України та іншими законами України.

ПРОБАЦІЯ - ЦЕ ...

 • забезпечення безпеки суспільства (громади) шляхом запобігання вчиненню правопорушень;
 • надання суду інформації, що характеризує обвинувачену особу для прийняття справедливого рішення (складення досудової доповіді);
 • організація виконання покарань, не пов'язаних з позбавленням волі;
 • пробаційний нагляд: контроль за особою, яка вчинила правопорушення, а також допомога, спрямована на підтримку такої особи в суспільстві (консультації, мотивування до змін, сприяння у вирішенні проблемних питань);
 • допомога особі, яка готується до звільнення з місць позбавлення волі, в адаптації до життя в суспільстві.

 

ДО КОГО ЗАСТОСОВУЄТЬСЯ ПРОБАЦІЯ?

 • особа, щодо якої складається досудова доповідь;
 • особа, засуджена до покарання, що не пов’язане з позбавленням волі, як от: заборона обіймати певні посади або займатися певною діяльністю, громадські та виправні роботи;
 • особа, якій покарання у виді позбавлення волі замінено на покарання у виді громадських або виправних робіт;
 • особа, звільнена з випробувальним терміном від відбування покарання у виді позбавлення (обмеження) волі;
 • звільнена від відбування покарання вагітна жінка та жінка, яка має дитину віком до трьох років;
 • особа, яка готується до звільнення з місць позбавлення волі.

ПЕРЕВАГИ ПРОБАЦІЇ:

   ДЛЯ ОСОБИ, яка вчинила правопорушення:

 • можливість змінитись без перебування у місцях позбавлення волі (ізоляції від суспільства), підтримка на шляху до змін;
 • збереження сімейних стосунків та зв’язків у громаді;
 • збереження роботи та житла;
 • позитивний соціальний ефект: особа не втрачає соціальні зв’язки та шанс створити сім’ю.

   ДЛЯ СУСПІЛЬСТВА (ГРОМАДИ):

 • убезпечення громади від вчинення повторних злочинів;
 • справедливе здійснення правосуддя: баланс між карою за вчинене правопорушення, відшкодуванням завданої шкоди та інтересами членів суспільства.

   ДЛЯ ДЕРЖАВИ:

 • зниження злочинності;
 • зниження кількості ув’язнених в місцях позбавлення волі осіб;
 • позитивний економічний ефект: утримання правопорушника у місцях позбавлення волі набагато дорожче для держави, ніж перебування на пробації; а також залишаючись у суспільстві особа не втрачає роботу та сплачує внески у держбюджет;
 • дотримання міжнародних стандартів.

ВИДИ ПРОБАЦІЇ:

   Досудова пробація – забезпечення суду інформацією, що характеризує особу, яка обвинувачується у вчиненні правопорушення, з метою врахування обставин її життя для прийняття судом справедливого рішення про міру її відповідальності (складення досудової доповіді).

Наглядова пробація - здійснення наглядових та соціально-виховних заходів: надання психологічної, консультативної та інших видів допомоги, сприяння працевлаштуванню, залучення до навчання, участь у виховних заходах та соціально-корисній діяльності, проведення індивідуально-профілактичної роботи відносно особи, до якої застосовується пробація.

Пенітенціарна пробація - це допомога особі, яка готується до звільнення з місць позбавлення волі у трудовому та побутовому влаштуванні за обраним нею місцем проживання, влаштування до закладів охорони здоров"я та сприяння в адаптації до життя у суспільстві.

  Межі територіальної юрисдикції – Снятинська міська рада, Заболотівська селищна рада.

Додатково: Запрошуємо до співпраці небайдужих громадян в якості волонтерів пробації.

 

детальніше »

10.09.2021
Соціально-виховна та індивідуально профілактична робота із клієнтами пробації

   З метою підвищення правової обізнаності громадян 7 вересня Надія Лосєва, головний спеціаліст відділу «Снятинське бюро правової допомоги» Коломийського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги спільно з начальником Коломийського районного сектору №2 філії Державної установи «Центр пробації» в Івано-Франківській області Євгенієм Терентьєвим провели бесіду із клієнтами пробації, які перебувають на обліку уповноваженого органу з питань пробації на тему «Права та обов’язки осіб при проведенні профілактичних щеплень».

детальніше »

27.08.2021
Робоча зустріч уповноваженого органу з питань пробації із суддями Снятинського районного суду

     Впровадження пробації в Україні - це не лише крок назустріч європейським стандартам роботи з правопорушниками, але й можливість виправлення правопорушників без ув’язнення.

детальніше »

19.08.2021
Заходи для клієнтів пробації до Дня Незалежності України

     19 серпня 2021 року з нагоди 30-ї річниці Дня Незалежності України та з метою поглиблення багатостороннього діалогу з громадою щодо підвищення безпеки суспільства через поінформованість громадян про переваги та суть пробації.

детальніше »

25.06.2021
Пробація та служба зайнятості – можливість змінити життя на краще для суб’єктів пробації

    Мабуть, кожна людина своє майбутнє пов'язує з роботою, яка б приносила йому достатній заробіток, який би забезпечив гідне життя. І це є цілком природнім бажанням для кожного, хто турбується про свій завтрашній день. Але,

детальніше »

28.05.2021
Правопросвітницький захід на тему: "Адміністративне затримання - що треба знати"

   28 травня у приміщенні Снятинського районного сектору філії Державної установи «Центр пробації» в Івано-Франківській області головний спеціаліст відділу «Снятинске бюро правової допомоги» Надія Лосєва, спільно з фахівцем Снятинського районного сектору Юлією Самашко

детальніше »

11.05.2021
Проведено лекцію на тему: «Протидія булінгу. Його різновиди»

    З нагоди Міжнародного дня протидії булінгу 7 травня Євгеній Терентьєв начальник Снятинського районного сектору філії Державної установи «Центр пробації» в Івано-Франківській області спільно з Оксаною Погоджук, інспектором ювенальної превенції Коломийського районного відділу поліції Головного управління Національної поліції в Івано-Франківській області та Вікторією Лазаренко-Гаїна, начальником відділу «Снятинське бюро правової допомоги» Коломийського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги, провели лекцію для учнів 6-8 класів Будилівської гімназії ім. Володимира Хроновича та Устянського ліцею ім. Євгена Грицяка на тему: «Протидія булінгу. Його різновиди».

детальніше »

07.04.2021
ВІДНОВНЕ ПРАВОСУДДЯ ДЛЯ ДІТЕЙ

07.04.2021 року в службовому приміщенні уповноваженого органу з питань пробації за ініціативи Снятинського бюро безоплатної правової допомоги Коломийського МЦ з надання БВПД головного спеціаліста відділу Надії Лосєвої за участі начальника Снятинського РС філії ДУ «Центр пробації» в Івано-Франківській області Євгенія Терентьєва та представників ювенальної превенції сектору превенції Коломийського РВП ГУНП в Івано-Франківській області Оксани Пожоджук, В.о. начальника Служби у справах дітей Снятинської міської ради Ємілії Курилюк, завідувача сектору у справах дітей відділу соціального забезпечення Заболотівської селищної ради Надії Качмарської, було проведено круглий стіл, щодо обговорення наказу Міністерства юстиції України та Генеральної прокуратури України  №172/5/10 від 21.01.2019 Про реалізацію пілотного проекту «Програми відновлення для неповнолітніх, які є підозрюваними у вчиненні кримінального правопорушення», оскільки його дія починаючи з 28.04.2020 року поширюється на всій території України.

детальніше »

29.01.2021
ПРОВЕДЕННЯ УПОВНОВАЖЕНИМ ОРГАНОМ З ПИТАНЬ ПРОБАЦІЇ СОЦІАЛЬНО-ВИХОВНОЇ РОБОТИ ІЗ СУБ’ЄКТАМИ ПРОБАЦІЇ

Згідно з Конституцією України кожна людина має право на працю, яку вона вільно обирає або на яку вільно погоджується.

На сьогодні є чимало громадян, які живуть днем нинішнім, надаючи перевагу сумнівним заробіткам, таким чином відбувається використання найманої праці без оформлення трудових відносин, так звана «тіньова» зайнятість. Однією з категорій громадян, які погоджуються на такий вид праці, є особи, які знаходяться у конфлікті з законом.

детальніше »

21.12.2020
ЗАПРОШУЄМО ДО СПІВПРАЦІ ВОЛОНТЕРІВ ПРОБАЦІЇ!

     Снятинський районний сектор філії Державної установи «Центр пробації» в Івано-Франківській області запрошує небайдужих громадян до співробітництва у якості волонтерів пробації.

     Пробація є прогресивним підходом до реалізації покарань, що забезпечує не тільки виправлення осіб, що вчинили злочин, але і сприяє їх поверненню до суспільства і створенню можливостей до змін. Для успішної реалізації зазначених цілей надзвичайно актуальним є залучення волонтерів.

детальніше »

11.12.2020
Пробація - це...

    Завдання і функції уповноважених органів з питань з питань пробації визначені Законом України «Про пробацію», Кримінальним, Кримінальним процесуальним, Кримінально-виконавчим кодексами України та іншими законами України.

детальніше »

  1  |  2  |  наступна»