14.09.2021
Оголошення про проведення конкурсного відбору

Оголошення про проведення конкурсного відбору на вакантну посаду керівника Комунальної установи «Художньо-меморіальний музей ім. Василя Касіяна» Снятинської міської ради Коломийського району

Івано-Франківської області

     Вимоги до кандидатів:

    До участі у конкурсі запрошуються особи, які мають вищу освіту, стаж роботи у сфері культури не менше 3-х років, володіють державною мовою та здатні за своїми діловими і моральними якостями, освітнім і професійним рівнем виконувати відповідні посадові обов’язки.

детальніше »

27.08.2021
Розпорядження

 

УКРАЇНА

місто Снятин Коломийського району Івано-Франківської області

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

міського голови

                                                                       м. Снятин

27 серпня 2021 року                                                                                  127/01-03/9/09

 

Про проведення конкурсу

в рамках проєкту «Підтримка розвитку

сільськогосподарських кооперативів

на території Белелуївської сільської ради»

 

     З метою організації забезпечення фінансової підтримки розвитку сільськогосподарських кооперативів, реалізації проєкту «Підтримка розвитку сільськогосподарських кооперативів на території Белелуївської сільської ради», на виконання угоди щодо реалізації проєкту «Підтримка розвитку сільськогосподарських кооперативів на території Белелуївської сільської ради (Снятинська міська рада) від 01 березня 2021 року, рішення сесії Снятинської міської ради від 19 серпня 2021 року №226-7/2021 «Про затвердження Положення про проведення конкурсу в рамках проєкту «Підтримка розвитку сільськогосподарських кооперативів на території Белелуївської сільської ради», у відповідності до пункту 20 частини четвертої статті 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

 

1. Оголосити конкурс на визначення переможця в рамках проєкту «Підтримка розвитку сільськогосподарських кооперативів на території Белелуївської сільської ради».

 

2. Затвердити конкурсну документацію для проведення конкурсу в рамках проєкту «Підтримка розвитку сільськогосподарських кооперативів на території Белелуївської сільської ради» (додається).

 

3. Затвердити склад конкурсної комісії для проведення конкурсу на визначення переможця в рамках проєкту «Підтримка розвитку сільськогосподарських кооперативів на території Белелуївської сільської ради» (додається).

 

4. Конкурсній комісії в своїй роботі керуватись Положенням про проведення конкурсу в рамках проєкту «Підтримка розвитку сільськогосподарських кооперативів на території Белелуївської сільської ради», затвердженим рішенням сесії сесії Снятинської міської ради від 19 серпня 2021 року №226-7/2021.

 

5. Відділу загальної, організаційної, інформаційної роботи та комунікацій з громадськістю (О.Ніцович) забезпечити оприлюднення оголошення та конкурсної документації для проведення конкурсу на офіційному вебсайті Снятинської міської ради.

 

6. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

 

 

Заступник міського голова                                                        Василь АНАТІЙЧУК

О.Ганжа

К.Макотяк

Г.Мізерна

О.Ніцович

 

детальніше »

27.08.2021
Розпорядження

УКРАЇНА

місто Снятин Коломийського району Івано-Франківської області

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

міського голови

                                                                       м. Снятин

27 серпня 2021 року                                                                                           №128/01-03/9/09

 

Про проведення конкурсів

на заміщення вакантних

посад посадових осіб виконавчих

органів Снятинської міської ради

 

   Відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 10 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування», постанови Кабінету Міністрів від 15.02.2002 року № 169 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на заміщення вакантних посад державних службовців», розпорядження міського голови від 05 березня 2021 року № 53/01-6 «Про затвердження порядку проведення конкурсу на заміщення вакантних посад посадових осіб місцевого самоврядування у виконавчих органах Снятинської міської ради»:

1. Оголосити про проведення конкурсів на заміщення вакантних посад посадових осіб виконавчих органів Снятинської міської ради та встановити термін для подачі документів з 26.08.2021 року по 27.09.2021 року.

2. Провести конкурс на заміщення вакантної посади завідувача сектором проєктів місцевого самоврядування та міжнародного співробітництва відділу економічного розвитку, комунального господарства, транспорту, підтримки аграрного сектору, інвестицій та міжнародного співробітництва Снятинської міської ради 28 вересня 2021 року о 10:00 годині в конференційній залі адміністративної будівлі Снятинської міської ради.

3. Провести конкурс на заміщення вакантної посади головного спеціаліста відділу економічного розвитку, комунального господарства, транспорту, підтримки аграрного сектору, інвестицій та міжнародного співробітництва Снятинської міської ради 28 вересня 2021 року о 10:00 годині в конференційній залі адміністративної будівлі Снятинської міської ради.

4. Провести конкурс на заміщення вакантної посади головного спеціаліста Служби у справах дітей (Сектор) Снятинської міської ради 28 вересня 2021 року о 10:00 годині в конференційній залі адміністративної будівлі Снятинської міської ради.

5. Затвердити конкурсну комісію в складі:

Голова комісії: Анатійчук Василь Михайлович – заступник міського голови;

Секретар комісії: Саміла Оксана Ігорівна – керуюча справами Виконавчого комітету;

Члени комісії: Рудник Юрій Михайлович – в. о. начальника відділу правової, кадрової та мобілізаційної роботи;

Стефаник Оксана Євгенівна – головний спеціаліст з управління персоналу відділу правової, кадрової та мобілізаційної роботи;

Ганжа Оксана Василівна – відділу економічного розвитку, комунального господарства, транспорту, підтримки аграрного сектору, інвестицій та міжнародного співробітництва;

Курилюк Емілія Дмитрівна – начальник Служби у справах дітей (Сектор).

6. Опублікувати дане розпорядження на офіційному веб-сайті Снятинської міської ради.

7. Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.

 

Міський голова                                                                                  Анатолій ШУМКО

 

Ю. Рудник

детальніше »

27.08.2021
ОГОЛОШЕННЯ

ОГОЛОШЕННЯ

про проведення конкурсу в рамках проєкту «Підтримка розвитку сільськогосподарських кооперативів на території Белелуївської сільської ради»

     Снятинська міська рада оголошує конкурс в рамках проєкту «Підтримка розвитку сільськогосподарських кооперативів на території Белелуївської сільської ради» (далі – конкурс).

    Конкурс проводиться відповідно до Положення про проведення конкурсу затвердженого рішенням сесії Снятинської міської ради від 19 серпня 2021 року № 226-7/2021 та розпорядження заступника міського голови Снятинської міської ради від 27 серпня 2021 року №127/01-03/9/09

детальніше »

18.08.2021
Оголошення

Оголошення про проведення конкурсного відбору на вакантну посаду керівника Комунального закладу позашкільної освіти «Снятинська дитяча музична школа» Снятинської міської ради Коломийського району Івано-Франківської області

   Вимоги до кандидатів:

   До участі у конкурсі запрошуються особи, які мають вищу освіту, стаж роботи у сфері культури не менше 3-х років, володіють державною мовою та здатні за своїми діловими і моральними якостями, освітнім і професійним рівнем виконувати відповідні посадові обов’язки.

детальніше »

18.08.2021
Оголошення

Оголошення про проведення конкурсного відбору на вакантну посаду керівника Комунальної установи «Снятинський будинок культури» Снятинської міської ради Коломийського району Івано-Франківської області

    Вимоги до кандидатів:

   До участі у конкурсі запрошуються особи, які мають вищу освіту, стаж роботи у сфері культури не менше 3-х років, володіють державною мовою та здатні за своїми діловими і моральними якостями, освітнім і професійним рівнем виконувати відповідні посадові обов’язки.

детальніше »

03.08.2021
ОГОЛОШЕННЯ

ПРО ПРОВЕДЕННЯ КОНКУРСУ З ВИЗНАЧЕННЯ ВИКОНАВЦЯ ПОСЛУГ З ВИВЕЗЕННЯ ТВЕРДИХ ПОБУТОВИХ ВІДХОДІВ В НАСЕЛЕНИХ ПУНКТАХ СНЯТИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ!

   Снятинська міська рада Коломийського району Івано-Франківської області повідомляє про проведення конкурсу з визначення виконавця послуг з організації збирання та вивезення побутових відходів, що утворюються на території Снятинської міської територіальної громади.

детальніше »

03.08.2021
ОГОЛОШЕННЯ ПРО ПРОВЕДЕННЯ КОНКУРСУ

ОГОЛОШЕННЯ

ПРО ПРОВЕДЕННЯ КОНКУРСУ

З ПЕРЕВЕЗЕННЯ ПАСАЖИРІВ НА МІСЬКИХ ТА ПРИМІСЬКИХ АВТОБУСНИХ МАРШРУТАХ ЗАГАЛЬНОГО КОРИСТУВАННЯ

НА ТЕРИТОРІЇ СНЯТИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ

     Відповідно до Закону України «Про автомобільний транспорт», постанови Кабінету Міністрів України від 03.12.2008 №1081 «Про затвердження Порядку  проведення конкурсу з перевезення

детальніше »

29.07.2021
ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ОПРИЛЮДНЕННЯ

ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ОПРИЛЮДНЕННЯ

проєкту рішення Снятинської міської ради Коломийського району Івано-Франківської області

«Про визначення повноважень та порядок надання в оренду об’єктів комунальної власності Снятинської міської територіальної громади»

   Відповідно до статті 9 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» та з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань повідомляємо про оприлюднення з 29 липня 2021 року на офіційному веб-сайті Снятинської міської ради у розділі «Нормативні акти» проєкту рішення міської ради «Про визначення повноважень та порядок надання в оренду об’єктів комунальної власності Снятинської міської територіальної громади» та аналіз його регуляторного впливу.

детальніше »

29.07.2021
ПОВІДОМЛЕННЯ

ПОВІДОМЛЕННЯ

Про намір затвердження тарифів на послуги поводження з побутовими відходами на території Снятинської територіальної громади, що надаються ТОВ "АВЕ Івано-Франківськ"

 

детальніше »

29.07.2021
ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ОПРИЛЮДНЕННЯ

ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ОПРИЛЮДНЕННЯ

проєкту рішення Снятинської міської ради Коломийського району Івано-Франківської області

«Про визначення мінімальної суми орендного платежу за нерухоме майно фізичних осіб на території Снятинської міської територіальної громади 

     Відповідно до статті 9 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» та з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань повідомляємо про оприлюднення з 29 липня 2021 року на офіційному веб-сайті Снятинської міської ради у розділі «Оголошення, конкурси» проєкту рішення міської ради

детальніше »

19.07.2021
ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ОПРИЛЮДНЕННЯ

ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ОПРИЛЮДНЕННЯ

проєкту рішення Снятинської міської ради Коломийського району

Івано-Франківської області

«Про приватизацію обєктів комунальної власності

Снятинської міської територіальної громади»

     Відповідно до статті 9 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» та з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань повідомляємо про оприлюднення з 19 липня 2021 року на офіційному веб-сайті Снятинської міської ради у розділі «Оголошення, конкурси» проєкту рішення міської ради «Про приватизацію об’єктів комунальної власності Снятинської міської територіальної громади» та аналіз його регуляторного впливу.

детальніше »

23.06.2021
ОГОЛОШЕННЯ

Оголошення 

    про проведення аукціону на право оренди частини нежитлового приміщення, площею 24,2 кв. м.( приміщення № 18), розташоване на другому поверсі за адресою: вул. Грушевського, 5а, с. Вовчківці, Коломийського району, Івано-Франківської області.

детальніше »

23.06.2021
ОГОЛОШЕННЯ

Оголошення 

    про проведення аукціону на право оренди частини нежитлового приміщення, площею 13,3 кв. м.( приміщення № 19), розташоване на другому поверсі за адресою: вул. Грушевського, 5а, с. Вовчківці, Коломийського району, Івано-Франківської області.

детальніше »

23.06.2021
ОГОЛОШЕННЯ

Оголошення 

   про проведення аукціону на право оренди частини нежитлового приміщення, площею 11,7 кв.м.( приміщення № 38), розташоване на другому поверсі за адресою: вул.Незалежності,1, с.Стецева, Коломийського району, Івано-Франківської області.

детальніше »

  1  |  2  |  3  |  наступна»