Містечко Конєцполь знаходиться в північно-східній частині Сілезького воєводства Польщі в долині річки Піліци та Бялки і належить до Ченстоховського повіту, з яким вже багато років налагоджені дружні зв’язки Снятинського району. Перша згадка про місто датується 1443 роком.Населення міста становить 6 755 чол. і загальна площа його – 3 652 га.

     В 2008 році м. Снятин та м. Конєцполь підписали Угоду про партнерську співпрацю між Снятинською міською радою та містом і урядом в Конєцполі, відповідно до якої щороку обмінювалися делегаціями учнівської молоді та делегаціями на рівні міських урядів обох міст.           

    

     Місто Красногорівка розташоване в центральній частині Донецької області, на річці Лозовій (притока Вовчої, басейн Самари). На сході межує з смт Старомихайлівка.
     У місті розміщена залізнична станція Донецької залізниці "Красногорівка".
До території Красногорівки безпосередньо примикають західні околиці Донецька (Петровський район) та землі селища Невельське Ясинуватському районі Донецької області.
     Сучасна Красногорівка займає територію 11 кв. км.
   За даними перепису 2001 року населення міста становило 16398 осіб.
    У відповідності до рішення сесії Снятинської міської ради сьомого демократичного скликання № 66-4/2016 від 28.04.2016 року «Про  затвердження  Програми розвитку партнерських відносин і співпраці між Снятинською міською радою та військово-цивільною адміністрацією міста Красногорівки  Мар’їнського району Донецької області на 2016-2020 роки» основною сферою діяльності якої є:
     - співпраця Снятинськкого самоврядування та військово-цивільної адміністрації міста Красногорівка;
     - наука, техніка, освіта та охорона здоров’я;
     - розвиток бізнесу;
     - культура та мистецтво;
     - екологія і охорона навколишнього середовища;
     - спорт та туризм;
     - сільське господарство, транспорт і торгівля.