15.07.2019
Снятинська міська рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади спеціаліста юридичного відділу міської ради

    Вимоги до претендентів на заміщення посади: громадянство України, повна вища освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста або магістра, вільне володіння державною мовою, навички роботи на комп’ютері та оргтехніці.

    Для участі в конкурсі необхідно подати заяву про участь в конкурсі, особову картку (форма П2-ДС) з відповідними додатками, дві фотокартки розміром 4х6, копії документів про освіту, копію першої та другої сторінок паспорта громадянина України, копію довідки про присвоєння реєстраційного номера облікової картки платника податків, декларацію про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру за минулий рік за формою, передбаченою Законом України "Про запобігання корупції", письмову згоду на обробку персональних даних, заяву про відсутність заборон та згоду на проведення перевірки, копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов'язаних), довідку про допуск до державної таємниці (у разі його наявності), додаткова інформація надається за тел. 2-51-12.

    Заяви приймаються протягом 30 календарних днів з дня публікації даного оголошення за адресою: м. Снятин, вул. Шевченка, 70.

    Конкурс відбудеться 13 серпня 2019 року о 10:00 год. за адресою: м. Снятин, вул. Шевченка, 70.

детальніше »