« назад до переліку

29.08.2017    
Чи зараховується до страхового стажу період отримання допомоги по безробіттю?
 

     Відповідно до статті 24 Закону України Про загальнообовязкове державне пенсійне страхування, який набув чинності з 01.01.2004 р., період, протягом, якого особа, що підлягала загальнообовязковому державному соціальному страхуванню на випадок безробіття, отримувала допомогу по безробіттю ( крім одноразової її виплати для організації безробітним підприємницької діяльності),зараховується до страхового стажу.

    До 01.01.2004 р. до стажу зараховується період одержання допомоги по безробіттю відповідно до статті 56 Закону УкраїниПро пенсійне забезпечення.

     Період отримання допомоги по безробіттю підтверджується до 01.01.2010 р. на підставі записів у трудовій книжці, а починаючи з 01.01.2010 р.- довідкою із бази даних реєстру застрахованих осіб за інформацією відділу персоніфікованого обліку ( пункт 2.1 Порядку подання та оформлення документів для призначення ( перерахунку) пенсій відповідно до Закону України “Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування”.

 

 

 

Заступник начальника відділу з питань

призначення, перерахунку та виплати пенсій Кіцул О.Б.

Добавити новий коментар:
  Ваше ім'я:
  Текст коментаря:
  Захистний код:
  Введіть код :
 
Коментарі:  
Коментарі відсутні