« назад до переліку

03.10.2017    
Інформує Коломийське об’єднане управління Пенсійного фонду України
 

   Чи можу я залишитися на пенсії за віком та одночасно отримувати пенсію по інвалідності? Чи потрібно мені змінювати пенсійне посвідчення і чи зазначається в ньому така інформація?

   Згідно із статтею 10 Закону України “Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування” особі, яка має одночасно право на різні види пенсії( за віком, по інвалідності, у зв’язку з втратою годувальника), призначається один із цих видів пенсії за її вибором.

   Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 11.04.2002 №497 “Про забезпечення виконання функцій з призначення і виплати пенсій органами Пенсійного Фонду” та пункту 4.9 розділу IV Порядку подання та оформлення документів для призначення( перерахунку) пенсій відповідно до Закону України “Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування” документом, який підтверджує призначення громадянину пенсії, є пенсійне посвідчення.

   Згідно з пунктом 3 Порядку обліку, зберігання, та оформлення та видачі пенсійних посвідчень у Пенсійному фонді України та його органах відомості про групу, причини інвалідності та строк, на який її встановлено, зазначаються в пенсійному посвідченні незалежно від виду призначеної пенсіонеру пенсії.

 

Заступник начальника Снятинського відділу з питань

призначення, перерахунку та виплати пенсій                                                  Кіцул О.Б.

 

Добавити новий коментар:
  Ваше ім'я:
  Текст коментаря:
  Захистний код:
  Введіть код :
 
Коментарі:  
Коментарі відсутні