10.07.2020
КОМІСІЯ, ЩОДО УКРІПЛЕННЯ СНЯТИНСЬКОЇ ДАМБИ (відео додається)

     У червні в наслідок чергових проливних дощів було зафіксовано перелив паводкових вод через гребінь снятинської дамби на чотирьох ділянках загальною протяжністю у 850 метрів внаслідок чого було підтоплено 25 домогосподарств та присадибні ділянки.

     Зважаючи на вище сказане нещодавно відбулася робоча зустріч міської комісії за участю начальника Заболотівської дільниці Дністровського басейнового управління водних ресурсів Подюка Миколи Дмитровича. У ході роботи було виявлено пошкоджені ділянки гідрологічної споруди. Задля запобігання виникнення надзвичайних ситуацій в подальшому було сформовано план дій, який спрямований на укріплення дамби та реконструкцію водовипусків на ній.

детальніше »

10.07.2020
Через ускладнення епідемічної ситуації з поширення коронавірусної інфекції в області вводять нові карантинні обмеження та посилюють контроль

    На Прикарпатті спостерігається погіршення епідемічної ситуації та зростання кількості підтверджених випадків захворюваності населення на COVID-19. Причина очевидна – недотримання суб’єктами господарювання та населенням краю запроваджених карантинних обмежень та протиепідемічних вимог.

детальніше »

10.07.2020
ПРОВЕДЕННЯ ДЕЗІНФЕКЦІЇ НА ПОЛІГОНІ ДЛЯ СКЛАДУВАННЯ ТПВ (фото та відео додаються)

     10 липня до Снятина прибули спеціалісти з Коломийського центру профілактичної дезінфекції для проведення заходів, щодо боротьби з тарганами на міському полігоні для складування твердих побутових відходів. Як зазначила працівниця відділу чергова обробка території полігону дасть можливість позбутися шкідників. Нагадаємо, що такі роботи проводяться щорічно.

детальніше »

«ЛІТНІЙ ДУШ» ДЛЯ ВИЗНАЧНИХ СНЯТИНЧАН

     Сьогодні працівники комунального підприємства «Покуття-Комунальник» проводили роботи з миття пам’ятників Михайлу Бажанському та Василю Стефанику, які знаходяться у сквері по вулиці Антона Лотоцького. Монументи визначним краянам Снятинщини встановлені в центрі міста задля гідного пошанування їхньої пам’яті, збереження історичного та літературного надбання міста. Завдання літературно-мистецького кола міста та району є пропагування їхньої творчості. Завдання міської управи та працівників комунальних служб гідно доглядати за постаментами та прилеглою територією.

детальніше »

10.07.2020
Кожен громадянин та підприємець, що дотримуються протиепідемічних вимог, заслуговують на повагу та вдячність

    Третій місяць Прикарпаття живе в умовах послаблення карантинних обмежень, пов’язаних із недопущенням поширення коронавірусної інфекції.

детальніше »

09.07.2020
У МІКРОРАЙОНІ ЧЕРЬОМУШКИ ВСТАНОВЛЕНО НОВІ ДОШКИ ОГОЛОШЕНЬ

     Цього тижня працівники комунального підприємства «Покуття-Комунальник» проводили роботи з виготовлення нових дошок оголошень, які були встановлені у мікрорайоні Черьомушки (вул. В. Коснятина).

детальніше »

09.07.2020
Держпродспоживслужба Прикарпаття закликає громадськість до участі в перевірках дотримання протиепідемічних вимог в закладах громадського харчування

     Головне управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківський області в черговий раз інформує громадськість, представників бізнесу у сфері громадського харчування, ЗМІ, органи місцевого самоврядування щодо організації протиепідемічних заходів у закладах громадського харчування.

детальніше »

08.07.2020
Головне управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області інформує

    Прогноз фітосанітарного стану та рекомендації щодо захисту сільгоспкультур в господарствах Прикарпаття у липні 2020 року

      Зливові дощі, що випали у червні, та підвищена вологість повітря мали вплив на розвиток шкідливих організмів, наслідки якого можуть проявлятися протягом всього вегетаційного періоду.

детальніше »

08.07.2020
У МІСЬКОМУ ПАРКУ ВСТАНОВЛЕНО НОВИЙ ДИТЯЧИЙ МАЙДАНЧИК (фото та відео додаються)

     Міський парк є одним із найулюбленіших місць відпочинку снятинчан. Вони полюбляють прогулюватися затіненими алеями парку, діти із задоволенням граються на дитячих майданчиках. Задля активного проведення вільного часу найменшими жителями нашого містечка працівники комунального підприємства «Покуття-Комунальник» встановили новий дитячий майданчик у міському парку. Тепер дітки з радістю можуть ще більше проводити часу на свіжому повітрі в затінку паркових дерев.

детальніше »

07.07.2020
ПРОСТІ ПРАВИЛА ОСОБИСТОЇ ГІГІЄНИ ДОПОМОЖУТЬ УНИКНУТИ ХАРЧОВИХ ОТРУЄНЬ

     Підвищена сонячна активність знижує опірність організму до інфекцій, спричинює порушення водного обміну. Рекомендації інфекціоністів як цього уникнути досить банальні – неухильно дотримуватися правил особистої гігієни та технології приготування їжі. Літній сезон - сприятливий час для поширення інфекцій Це зумовлено посиленням міграції населення навіть в карантинний період пов’язаного з корона вірусом , шкільних канікул та відпусток, купанням у забруднених водоймах, споживанням немитих овочів, фруктів, ягід, непряженого молока і забрудненої води, вживанням м`яса і риби, що пройшли недостатню кулінарну обробку ,чи були реалізовані не в належний термін.

детальніше »

06.07.2020
ПІСЛЯ ПЕРЕВІРОК ДЕРЖПРОДСПОЖИВСЛУЖБИ СПОЖИВАЧАМ

    До Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області збільшилась кількість звернень громадян з питань надання туристичних послуг.

детальніше »

06.07.2020
ЗАСЕЛЕНІСТЬ ЛІСОВИХ НАСАДЖЕНЬ КАРАНТИННИМИ ШКІДНИКАМИ

    З метою виявлення і моніторингу регульованих шкідливих організмів, спеціалісти управління фітосанітарної безпеки Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області проводять обстеження лісових насаджень на території області з виставленням бар’єрних феромонних пасток в лісових господарствах.

 

детальніше »

03.07.2020
ПОГІРШЕННЯ ПОГОДНИХ УМОВ

     У зв’язку з очікуваними значними опадами в гірській частині ввечері 3 та протягом доби 4-5 липня на річках басейнів Пруту та Сірету очікується зміна гідрологічного режиму, підйому рівня води на 0,2-0,7 м над рівнями 3 липня на 8 годину.

     У місцях випадіння зливових опадів можливе формування значного місцевого та схилового стоку.

детальніше »

02.07.2020
Департамент з питань виконання кримінальних покарань звертає увагу на важливість подальшого розвитку в Україні інституту Пробації

     Напередодні розгляду Проекту Закону України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо розвитку системи пробації, збільшення альтернатив позбавлення волі та створення умов для зниження рецидивної злочинності", звертаємо Вашу увагу на важливість подальшого розвитку в Україні інституту Пробації. Детальніше за посиланням:

детальніше »

02.07.2020
ЛІКВІДАЦІЯ ПРОРИВІВ ТА ЗАМІНА ТРУБОПРОВОДУ ВОДОПОСТАЧАННЯ (фото та відео додаються)

     1 липня працівники комунального підприємства «Водоканал» проводили роботи з ліквідації проривів трубопроводів водопостачання по вулицях Героїв Євромайдану, Марка Черемшини та по вулиці Мічуріна. Кожен прорив було успішно та оперативно ліквідовано. Зокрема по вулиці Мічуріна в наслідок ліквідації прориву було проведено заміну ста метрів трубопроводу водопостачання.

детальніше »

|   1  | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 |
наступна сторінка >